DIZAINA STĀSTS

Vienkāršs. Universāls. Īpašs. Kaprīzs. Atvērts. Dīvains. Varbūt Jums piemīt viss? Mēs esam atšķirīgi un īpaši. Mums katram ir sava stila un gaumes izjūta. Mēs izgatavojam lietas, kas atpoguļo Jūsu personību un idejas.

 

 

 

 
Gotland  

 

MŪSU KLIENTI

Katram ir jājūtas kā mājās. Tas var aizņemt laiku un noteikti lielas pūles. Jūs meklējat, izmēģinat un kļūdaties. Vienalga vai remontējat, vai radat ko pavisam jaunu, Jūs vēlaties izveidot savu stilu, dizainu. Varbūt Jūs par to domājat jau ilgu laiku, varbūt pat esat izveidojuši piezīmju grāmatu ar lietām, kas jums patīk, uzzīmējuši vai uzrasējuši ideju, meklējuši internetā un beidzot vēlaties atrast kādu, kas jums var palīdzēt salikt šīs lietas kopā un tās realizēt.

Iepazīsti mūsu ideju darbnīcu!

 

 

 

 

PAR MUMS

Mēs esam specializēta galdniecība, kas apvieno kokapstrādi un metālapstrādi vairāk kā 15 gadus. Mūsu firma ir balstīta uz meistarību, prasmi un pieredzi. Kopā ar klientiem mēs apgūstam risinājumus, kas veido mūsu pieredzi. Augstas kvalitātes materiāli, zinātkāre un meistarība ir tās, kas uzlabo mūsu darbu katru dienu. Mums nav masveida ražošana, mēs vēlamies, lai mūsu izgatavotās lietas kalpo mūžību.

Izgatavojam mēbeles, virtuves, durvis, logus, kāpnes, parketus un, iespējams, arī citas lietas par kurām vien varat iedomāties. Klienti ir privātais sektors, arhitekti, interjera arhitekti, dizaineri un uzņēmumu īpašnieki- Latvijā, Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā.

 

 

 

 

© 2018 SIA Kesa galdniecība. Visas tiesības aizsargātas.